FORMULARZ KONTAKTOWY

Kredyt gotówkowy

Kredyty gotówkowe to szybkie i wygodne źródło uzyskania środków na dowolny cel. Skontaktuj się z nami i spotkaj się z Doradcą. Przeprowadzimy Cię przez cały proces transakcji. Kredyt gotówkowy to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących szybkiej pożyczki na dowolny cel.

Nasz Ekspert Finansowy pomoże Ci znaleźć kredyt maksymalnie dopasowany do Twoich potrzeb i wspólnie z Tobą dobierze najdogodniejsze oprocentowanie i czas spłaty kredytu.

Kredyt gotówkowy:

• od 1 000 do nawet 250 000 złotych
• bez zabezpieczeń i poręczycieli
• okres spłaty nawet do 150 miesięcy
• minimum formalności
• wystarczą 3 miesiące zatrudnienia lub 6 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej

Gwarancja najniższej raty !

Nasz Ekspert obniży Twoje koszty związane z kredytem gotówkowym do minimum. Wiele Banków oferuje produkt kredytowy w którym gwarantuje najniższe koszty kredytu na rynku. Jak to działa? Wybieramy najkorzystniejszą ofertę kredytu gotówkowego. Przedstawiamy ją w Banku konkurencyjnym posiadającym gwarancję najniższych kosztów. Rezultat: otrzymujemy kredyt z kosztami mniejszymi niż ” złudnie najlepsza oferta rynkowa”.

Kredyt gotówkowy to umowa zawierana pomiędzy bankiem a kredytobiorcą. Ogólnie rzecz biorąc jest to podobna forma zadłużenia do pożyczki, jednak różnią je od siebie kwestie prawne i formalne. Pożyczki udzieli nam większość instytucji finansowych, natomiast kredyty gotówkowe to opcja zarezerwowana jedynie dla banków. Niemniej jednak w obu przypadkach klient otrzymuje potrzebne środki finansowe bez nazbyt rozbudowanych formalności.

Kredyt gotówkowy to w ostatnich latach jeden z najszybszych i najwygodniejszych sposobów uzyskania środków pieniężnych na dowolnie wybrany przez nas cel. Możemy go przeznaczyć np. na zakup sprzętu RTV lub AGD, remont domu lub mieszkania, jak również spłatę naszych zobowiązań.

Decydując się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego, mamy możliwość ubiegania się o kwotę od 500 zł nawet do 250 000 złotych. Cały proces kredytowy odbywa się bez zabezpieczeń i poręczycieli. Spłatę kredytu możemy rozłożyć na dogodne raty, które są najlepiej dopasowane do naszych potrzeb i możliwości finansowych – nawet na okres 150 miesięcy. Co więcej, w przypadku zaistnienia niespodziewanych sytuacji i problemów finansowych, mamy możliwość ubiegania się o tzw. „wakacje kredytowe”, a mianowicie opóźnienie w czasie spłat rat kapitałowych (karencję) nawet do 3 miesięcy.

Kredyt gotówkowy z reguły nie wymaga od nas posiadania produktów w danym banku. Niejednokrotnie możemy go uzyskać nawet online, bez konieczności wychodzenia z domu. Taka opcja finansowania wiąże się również z ograniczaniem formalności do niezbędnego minimum, a wymaganiem do jego uzyskania jest jedynie trzymiesięczny okres zatrudnienia lub sześciomiesięczny okres prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Wybierając usługi naszej firmy, możecie mieć Państwo pewność, że dołożymy wszelkich starań, by zminimalizować koszty związane z Państwa kredytem. Wiele banków zapewnia konkurencyjne koszty zaciągnięcia kredytu, my natomiast pozostajemy w nimi w stałym kontakcie, by w rezultacie wynegocjować dla Państwa możliwie najkorzystniejszą ofertę.