FORMULARZ KONTAKTOWY

Kredyt hipoteczny

Nasza firma daje Państwu możliwość sprawdzenia oraz porównania ofert kredytów hipotecznych z ponad 20 banków. Oferty idealnie dopasowanie do Państwa potrzeb i możliwości pozwolą wybrać najtańszy i najlepszy kredyt. Nasi eksperci finansowi odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące niezbędnych formalności potrzebnych do uzyskania planowanego kredytu na zakup mieszkania lub domu.

Kredyt hipoteczny to najczęściej wybierany przez naszych klientów sposób finansowania mieszkania lub domu. Na rynku finansowym banki kuszą swoimi ofertami, jednak trudno jest wybrać tę najkorzystniejszą.

Wielu klientów zaciąga kredyt hipoteczny nawet na trzydzieści lat. Decyzja o wyborze oferty powinna być przemyślana i dopasowana do indywidualnych potrzeb. Nie warto się spieszyć. Porównanie wielu ofert jest czasochłonne oraz wymaga wiedzy na temat kredytów.

Rata kredytu hipotecznego jest zależna od oprocentowania, które składa się z dwóch czynników: stopy procentowej oraz marży banku. Na stopę procentową nie mamy wpływu, ponieważ jest ona uzależniona od sytuacji gospodarczej w państwie. Mamy jednak możliwość negocjowania marży oferowanej przez bank. Warto podjąć te negocjacje, aby zagwarantować sobie korzystne oprocentowanie kredytu.

Oferty banków mogą się różnić między sobą nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych, dlatego warto skorzystać z Naszych usług.