FORMULARZ KONTAKTOWY

Finance Home Częstochowa

Finance Home to firma, która działa na polskim rynku finansowym od 2010 roku. Założona została przez młode osoby, które związane były z pracą w korporacjach bankowych. Ich wieloletnie doświadczenie zawodowe i obserwacje postaw klientów zaowocowały decyzją o stworzeniu zupełnie nowego podejścia do doradztwa finansowego. Finance Home jest zatem odpowiedzią na zmiany zachodzące na rynku finansowym, a mianowicie coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie na kredyty i ubezpieczenia.

W przeciwieństwie do większości placówek finansowych, celem naszej firmy jest przełamywanie barier i ograniczeń stawianych klientowi. Pragniemy przekazać im, to co potrafimy najlepiej – oferować rozwiązania dopasowane do ich potrzeb i możliwości.

Doskonale wiemy, że różnorodność ofert daje klientowi większe pole do manewru, a co za tym idzie większą satysfakcję. Motorem napędowym do stworzenia firmy Finance Home stała się zatem chęć utworzenia miejsca, w którym profesjonalni eksperci będą w stanie zaoferować szeroką gamę rozwiązań spełniających potrzeby klienta.

Naszym celem jest pomoc osobom, które nie znają się na zasadach panujących na rynku finansowym i które najbardziej potrzebują pomocy doświadczonego doradcy.

Tym, co nas wyróżnia jest ukierunkowanie na dwa najważniejsze aspekty: brak ograniczeń stawianych klientom, jak również sprzedaż ofert w atrakcyjnych cenach, które nie różnią się od tych proponowanych przez banki. Tym, co skłoni klienta do wyboru naszej firmy jest wielopłaszczyznowe podejście do problemu i oferowanie rozwiązań wielu konkurencyjnych instytucji finansowych.

Nasi eksperci starają się sprostać Państwa wymaganiom w zakresie kredytów hipotetycznych i gotówkowych, ubezpieczeń, jak również wsparcia finansowego działalności podmiotów gospodarczych.

Wyznajemy zasadę, iż rzetelna obsługa, jak również ogromna wiedza na temat przekazywanych informacji będzie kluczem do obopólnego sukcesu – Państwa zadowolenia z naszych usług i naszej satysfakcji z solidnie wykonanej pracy.