FORMULARZ KONTAKTOWY

Ubezpieczenia

Ubezpieczenie domu

Nasza firma oferuje Państwu kompleksową pomoc w wyborze i dopełnieniu wszelkich formalności w przypadku ubezpieczenia domu, mieszkania lub samochodu.

Ubezpieczenie domu

W życiu przydarzają się różne przykre sytuacje – pożar, włamanie, czy też zalanie naszego domu. U nas znajdziecie Państwo ubezpieczenie, które będzie ogromnym wsparciem w przypadku niespodziewanych problemów. Wybierając nasze ubezpieczenie otrzymacie Państwo pieniądze w przypadku zniszczenia domu przez różnego rodzaju zdarzenia losowe, w sytuacji zniszczenia wyposażenia naszego domu, jak również na wskutek włamania i kradzieży.

Standardowo dajemy Państwu możliwość ubezpieczenia domu jako budynku, a mianowicie murów (fundamentów, ścian i dachu), drzwi, okien, podłóg i instalacji, a także rynien, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła.

Dodatkowo, ubezpieczeniu podlega również wyposażenie domu, czyli meble, sprzęt AGD i RTV, sprzęt sportowy, gotówka, odzież, ruchomości domowe, elementy dekoracyjne oraz biżuteria.

Co więcej, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pomoc w przypadku niecodziennych sytuacji, które obejmuje wariant Od Wszystkich Ryzyk.

Warto wspomnieć również o dodatkowej ochronie w trzech następujących wariantach:
ubezpieczenia przedmiotów od stłuczenia, OC w życiu prywatnym oraz ubezpieczenia ochrony prawnej.

Ubezpieczenie domu działa w czterech przypadkach. Pierwszym z nich są zdarzenia losowe, do których zalicza się ogień, powódź, piorun, dym, opady śniegu lub gradu, huragan, zalanie, osunięcie lub zapadanie się ziemi, lawina, uderzenie pojazdu, upadek drzew, eksplozja, trzęsienie ziemi, huk ponaddźwiękowy, czy też upadek statku powietrznego. Drugą sytuacją są przepięcia, do których zalicza się m.in. nagły wzrost napięcia w sieci. Kolejna to dewastacje, które rozumiane są jako umyślne rzucenie przedmiotem np. w okna naszego domu. Ostatni przypadek to akcje ratownicze, czyli sytuacja, w której przykładowo straż pożarna wyważy drzwi naszego domu w trakcie gaszenia pożaru.

Ubezpieczenie mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania obejmuje podobny obszar ochrony jak ubezpieczenie domu, a jego wypłata następuje w zbliżonych sytuacjach, do których zaliczamy zdarzenia losowe, umyślne zniszczenie wyposażenia mieszkania, jak również włamanie i kradzież.

W tym przypadku również mamy możliwość skorzystania z opcjonalnego wariantu Od Wszystkich Ryzyk, jak również dodatkowej ochrony pod postacią ubezpieczenia przedmiotów od stłuczenia, OC w życiu prywatnym oraz ubezpieczenia ochrony prawnej.

Skorzystanie z ubezpieczenia mieszkania daje właścicielowi wiele korzyści, w tym przede wszystkim usługi assistance (pomoc hydraulika, szklarza lub ślusarza), brak limitów dla wypłat w przypadku problemów z mieszkaniem, wypłatę środków na nowy sprzęt np. po zalaniu, ochronę przedmiotów przechowywanych w piwnicy lub na balkonie, jak również koszty związane ze znalezieniem przyczyny zalania.

Ubezpieczenie mieszkania standardowo obejmuje ochronę jego murów, okien, drzwi, armatury łazienkowej, instalacji, mebli wbudowanych w ścianę oraz zabudowy balkonów. Dodatkowo, mamy możliwość ubezpieczenia wyposażenia naszego mieszkania, a mianowicie mebli, sprzętu AGD i RTV, sprzętu sportowego, gotówki, odzieży, elementów dekoracyjnych, czy też biżuterii.

Nasza firma oferuje ubezpieczenia, które działają w takim samym zakresie jak ubezpieczenia domu, a dodatkowo mamy tu do czynienia z wieloma innymi zdarzeniami niecodziennymi, do których zaliczyć można uszkodzenie płyty indukcyjnej w kuchni, pokrycie okien lub drzwi naszego mieszkania graffiti lub też odpadnięcie tynku z sufitu na wskutek remontu mieszkania sąsiada.

Ubezpieczenie samochodu

W tej kategorii pragniemy zaproponować Państwu ubezpieczenie OC, AC (autoCasco) oraz ubezpieczenie szyb.

Pod nazwą OC kryje się ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego.

Auto Casco jest natomiast ofertą ubezpieczenia samochodu w przypadku zderzenia, oddziaływania żywiołów lub kradzieży. Oferujemy Państwu dwa warianty odnoszące się do sposobu naprawy pojazdu. Pierwszym jest wariant serwisowy, czyli wykorzystanie jedynie oryginalnych części w przypadku naprawy samochodu. Drugi wariant, optymalny, pozwala nam zaś na użycie do naprawy wysokiej jakości zamienników części oryginalnych.

Ostatnią formą ubezpieczenia pojazdu jest ubezpieczenie szyb związane z ich stłuczeniem lub uszkodzeniem. Wybierając tę formę ubezpieczenia nie tracimy zniżek związanych z bezszkodową jazdą, zaś naprawa lub wymiana szyby jest darmowa.